Posted on 06-07-2013
Filed Under (Kobieta) by Ktoś

Dziewczyny, kobiety pewnie nieraz zastanawiacie się na co można pozwolić chłopakowi na pierwszej randce. Z kontaktami damsko – męskimi jest tak, że jeśli chłopakowi choć trochę zależy 99% chłopaków skorzysta ze wszystkiego tego na co dziewczyna mu pozwoli. Dlatego to dziewczyna musi wyznaczać granicę kontaktów damsko – męskich.

Dlaczego chłopak / mężczyzna zachowuje się tak, jakby chciał zbyt wiele?

Wielu chłopaków czy nawet dorosłych mężczyzn, nawet 30 – 40 letnich i starszych, będąc sam na sam z dziewczyną pozwala sobie na coraz więcej… dlaczego?

  1. Może być tak, że chłopak chce Cie sprawdzić, jeśli jesteś łatwa to z pewnością nie będzie chciał byś była jego dziewczyną. Kto chciałby mieć dziewczynę, która zacznie się pieścić się czuje z pierwszym lepszym gdy tylko zostaną sam na sam?
  2. Ma Cie za łatwą i chce po prostu załatwić swoje potrzeby

Dlaczego jeśli Ty dajesz mu się zbliżać on się nie wycofuje?

  1. Jeśli testuje to mimo wszystko ciężko mu się wycofać, bo żaden samiec nie chce się łatwo przyznać, że nie jest zdolny do kontaktu. Brak podniecenia w sytuacji intymnej to dla chłopaka wstydliwa sytuacja. On nie odmówi… nawet gdy nie czerpie z tego szczególnej przyjemności.
  2. Jeśli ma Cię za łatwą to po prostu – mówiąc brutalnie – rozładowuje swoje napięcie.

Nie całuj się z nim!

Jeśli już na pierwszej randce zaczniecie się całować prawie nieznajomy chłopak, z którym nigdy wcześniej się nie spotykałaś będzie miał Cie zwyczajnie za łatwą. Nie mam tu na myśli sytuacji w której od pół roku spoglądacie na siebie i on próbuje do Ciebie zagadać… ale nowo-poznany chłopak czy też odświeżona znajomość po latach z którą nic Cie nie łączyło wcześniej.

Seks na pierwszej randce? NIE!

Najgorszym błędem jaki można popełnić jest seks na pierwszej randce. Taki chłopak – jeśli stworzysz z nim związek, a nawet wyjdziesz za niego, zawsze będzie Cie miał za łatwą i nigdy nie będzie Ci mógł zaufać. Zwłaszcza jeśli to nie z nim przeżyłaś swój pierwszy raz. Pierwszy raz na pierwszej randce to oczywiście jeszcze gorsze rozwiązanie.

Przytulić można, ale bez podtekstów…

Jeśli smutno Ci masz problemy, rozmawiacie a chłopak Cie przytula można to uznać za stosowne, oczywiście jeśli nie próbuje np dotykać Twojej pupy.

(0) Comments    Read More   
Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


+ jeden = 2