Posted on 18-04-2012
Filed Under (Kobieta, Zapytajki) by Ktoś drugi

Wiele się słyszy o roli kobiety nowoczesnej w domu, a raczej poza nim. Wszyscy, którzy sądzą że kobieta najlepiej sprawdza się w roli kuchcika domowego są szykanowani za swoje poglądy.Niestety muszę Was zmartwić, ale ja również uważam, że miejsce przeciętnej kobiety jest w domu (roboty domowe, wychowywanie dzieci itp.). Zaznaczam przeciętnej, gdyż istnieją kobiety, które swoim intelektem przewyższają nie jednego mężczyznę i takim kobietom należy się duży szacunek. Wprawdzie jest ich bardzo mało, ale te właśnie kobiety dobrze sprawdzają się w roli bizneswoman lub obejmując ważne stanowiska w firmach.

Większość jednak kobiet jest stworzona do bycia podległą mężczyźnie. Na szczęście dobrze. Kobiety z racji swojego zmiennego charakteru i niestabilności emocjonalnej potrafią zrobić więcej szkód niż pożytku. Dlatego odpowiedzialne stanowiska obejmowane są w większości przez mężczyzn.

Czy kobieta powinna chodzić do pracy czy lepiej jak zostanie w domu? Czekam na Wasze komentarze w tej jakże ważnej kwestii.

(1) Comment    Read More   

Comments

Radek on 26 kwietnia, 2012 at 16:53 #

Ja mam jeden mocny argument za tym że kobieta nie powinna pracować: często zdarza się że szef traktuje swoją podwładną jak dodatkową dziewczynę / żone.
Nie, nie, nie. Nie chodzi o żadne molestowanie!
Mam na myśli to że szefuniu dobiera tak astystentki by na niego leciały. I takie w pracy się trzymają, nie chodzi o to żeby on coś z nimi robił… ale poprostu są w nim zakochane i zrobią dla niego wszystko, nie mają chłopaków bo liczą że kiedyś książę się im oświadczy a tak naprawdę da conajwyżej buzi w dzien urodzin. Pół biedy jak zrobi takiej dziecko i płaci alimenty ale często taka zakochana pracuje latami na niego za małą kasę licząc że uda jej się zrobić romans… a potem nic z tego.


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


pięć × 5 =