Posted on 18-04-2012
Filed Under (Mężczyzna, Seks) by Ktoś

Często kobiety zastanawiają się dlaczego faceci/mężczyźni zdradzają. Nie ma większego problemu jeśli kobieta zastanawia się czysto teoretycznie… gorzej jeśli jest już po fakcie.

W większości przypadków zdrada spowodowana jest:

  • brakiem zainteresowania seksualnego partnerki (nie daje się namówić na wspólne pożycie)
  • brakiem zgody co do oczekiwań w łóżku: mężczyzna chce spróbować rzeczy na które nie ma ochoty jego partnerka
  • brakiem akceptacji przez partnerkę / żonę partnera – partner nie ma ochoty na seks z partnerką, która nim gardzi
  • bo ich partnerka również zdradza

Bardzo rzadko partner zdradza ze względu na to że jego partnerka jest nieatrakcyjna lub ma ochotę na inną… (np. zamiast szczupłej blondynki woli brunetkę z dużymi piersiami).

Pamiętajmy, że narządy płciowe każdej kobiety potrafią zadowolić praktycznie w takim samym stopniu – po co więc korzystać z ciała innej kobiety skoro ma się własną? Być może taki sposób rozumowania wydaje się zabawny dla wielu jednakże w większości mężczyźni myślą właśnie w ten sposób.

(1) Comment    Read More   

Comments

Ewa on 26 kwietnia, 2012 at 18:44 #

Mąż mnie zdradzał. Wybaczyłam mu. Zdradzał mnie bo ta na boku dawała z siebie robić szmatę w łóżku a ja nie… tzn. wtedy nie dawałam. Teraz lubię to.

Nie jestem zazdrosna o kobietę z którą mnie zdradzał – była brzydsza, głupsza i starsza. Dla satysfakcji wysłałam jej SMS z jego telefonu o treści „spie****** su**” na pożegnanie :) A on już nigdy się z nią nie zobaczył :)


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


9 + jeden =