Posted on 10-10-2013
Filed Under (Kobieta) by Ktoś

Piękno to oczywisty atrybut u przedstawicielek płci zwaną płcią piękną. Mężczyźni zabiegają częściej o względy tych piękniejszych dziewczyn, nie powinny być więc one nigdy same. Tak niestety jednak się zdarza, że mimo że dziewczyna jest piękna pozostaje samotna. Dlaczego?

Zbyt wysokie mniemanie o sobie

Koncentrowanie się na urodzie bywa zgubne. Często dziewczyny stoją całymi dniami przed lustrem zapominając o rozwoju bardzo ważnej strefy: intelektualnej.

Dziewczyny takie często zapominają o:

  • rozwoju intelektualnym
  • pracy
  • poznawaniu ciekawych ludzi
  • budowaniu pasji
  • pomocy innym ludziom i byciu uczynną osobą

Przez co nie mają tematów, które mogą poruszać z chłopakami a mężczyzną trudno jest zbudować prawdziwe, głębokie uczucie które nie jest tylko pociągiem czysto fizycznym.

Piękne są zadufane w sobie

Miłość, uczucie które lubi budowane być na przyjaźni potrzebuje zaufania, zrozumienia drugiej osoby, wzajemnego szacunku. To jest trudne gdy jest ktoś w sobie zadufany i ma siebie za kogoś komu należy się cały świat…

Piękne są mało zaradne

Gdy były małe rodzice czesali im włosy gdy wychodziły gdzieś z domu. W szkole chłopcy robili tym dziewczynom zadania z matematyki a Pan od fizyki celowo zadawał łatwe zadania na tablicy, na studiach znowu – jeśli piękna w ogóle na nie poszła – adiunkci pomagali rozwiązywać zadania a korepetycje u starszy studentów pobierały za darmo.

Teraz nadeszło dorosłe życie, życie w którym często mężczyzna nie daje rady zarobić wystarczająco dużo… i nie chce żony która jest tylko miss. Tym bardziej, że piękno – to czysto fizyczne – szybko przemija. U szczególnie szczupłych dziewczyn dochodzą obawy o to jak będzie ona wyglądać po ciąży lub czy będzie w stanie urodzić.

Piękne miały wcześniej wiele przelotnych znajomości

Ładnej dziewczynie łatwiej jest znaleźć chłopaka na dyskotece, na urodzinach u koleżanki poderwać tego najprzystojniejszego i iść z nim sam na sam do jego pokoju… przez co przelotnych znajomości mają one niewątpliwie dużo. To zniechęca chłopaków. Chłopaki nie chcą „startować” do dziewczyn które zdobył już ich kolega.

Piękne nie nadają sie do prac domowych

Patrząc na piękne panie sprzątaczki czy kelnerki można się z tym nie zgodzić. Powszechnie jednak się uważa, że dziewczyna która ma ładne paznokcie nie nadaje się do gotowania a ta która ma ładną fryzurę nie posprząta dobrze łazienki… jeśli jesteś więc piękna i wpadł Ci w oko jakiś facet pokaż ze umiesz także sprzątać i gotować a prędzej dostaniesz od niego pierścionek zaręczynowy.

(1) Comment    Read More   

Comments

Natalia on 4 listopada, 2013 at 12:52 #

Ja jestem ładna, nawet bardzo. Lecz faceta po prostu nie potrzebuje… chyba że jako wibrator hihihi.


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


+ pięć = 9