Posted on 04-08-2012
Filed Under (Porady, Związki) by Ktoś

No właśnie: podejrzewasz że Twoja dziewczyna Cie zdradza? Jak poznać że dziewczyna zdradza?

 

 1. Nie pozwala Ci na odbieranie SMS-ów ani wiadomości na komputerze denerwuje się gdy dostaje SMS i natychmiast biegnie do telefonu byś ty przypadkiem go nie odebrał.
 2. Mówi Ci że masz szanse u innych dziewczyn, że wiele dziewczyn chciałoby takiego chłopaka jak Ty.
 3. Niema ochoty na seks. Do zbliżeń dochodzi znacznie rzadziej niż kiedyś i nigdy sama ich nie inicjuje. Gdy bardzo ją namawiasz na seks to robi to tak żeby Ciebie zaspokoić, sama nie stara spełnić swoich potrzeb.
 4. Później wraca i zawsze gdy gdzieś wychodzi to wychodzi z telefonem.
 5. Ma naprzemiennie dobre humory i złe, ciągle myśli o czymś i nie chce powiedzieć o czym myśli, jest zamyślona i nie słucha Cie gdy coś mówisz.
 6. Nie daje się przytulać i dotykać, pieścić.
 7. Nakreśla cechy, które was różnią, wytwarzając tym samym solidny fundament do opuszczenia związku.
 8. Daje Ci wolną rękę, gdy nie kontroluje Twoich SMS, rozmów, nigdy nie jest zazdrosna. Niekiedy nawet podsuwa koleżanki, które mogłyby się Tobą zająć w przyszłości lub daje ogłoszenie na portalach matrymonialnych.
 9. Chce wyjechać na kilka dni „z koleżanką” lub „do siostry” samotnie – bez Ciebie, gdyż koleżanka czy siostra ma problemy i chce jej pomóc. Oczywiście pojedzie z NIM.
 10. Wielokrotnie powtarza „nie jesteśmy małżeństwem, możemy się w każdej chwili rozstać”
 11. Gdy jesteście razem nie chce rozmawiać (myśli o swoim amancie)

Jeżeli większość tych odpowiedzi (przynajmniej 6) pasuje do zachowań Twojej dziewczyny możesz być pewien że ma kogoś innego. Mimo to nigdy się do tego jawnie nie przyzna – nie chce robić Ci przykrości – jeżeli nie jesteś osobą, która „zaszła jej za skórę” ze swoimi licznymi zdradami to prawie każda dziewczyna woli żebyś Ty ją zostawił, niż Cię skrzywdzić. Nie ma sensu ciągłe zadawanie pytań „czy mnie zdradzasz”, „czy masz kogoś innego” – jeśli sama Ci tego nie powie to tym bardziej nie odpowie na Twoje pytanie.

Czy ona Cie zostawi?

Wydawać by się mogło że jeśli dziewczyna zdradza to niedługo Cię zostawi, tak było może kiedyś… dziś w świecie w którym propagowane jest prowadzenie podwójnego życia wszystko się zmieniło.

To czy zostawi nie jest przesądzone, jeśli np. jej adorator nie jest nią na poważnie zainteresowany „związek w trójkącie” może trwać bardzo długo, tak samo będzie jeśli Twoja dziewczyna ma romans ze starszym szefem z pracy, który ma rodzinę, dzieci… i dużo czasu spędza w pracy. Wtedy taki mężczyzna zazwyczaj nie jest zainteresowany związkiem na poważnie – a dla wielu związek tylko do randek i seksu jest odpowiedni.

Co robić? Sytuacja nie jest taka prosta. Postępowanie zależne jest od tego jak bardzo Ci na niej zależy. Jeśli nie zależy Ci zbytnio to po prostu ją zostaw. Na pierwszej zdradzie z pewnością się nie skończy. Jeśli zależy Ci choć trochę to możesz próbować sprawić na niej wrażenie, ze Ty także kogoś masz – jeśli to nie zrobi na niej żadnego wrażenia to obojętne jak bardzo Ci na niej zależy powinieneś odejść- jej w ogóle na Tobie nie zależy, łatwiej będzie rozstać się i wrócić do niej za kilka miesięcy niż być z nią z tej perspektywy – niepotrzebnego dodatku.

Pamiętaj że istnieje wiele dziewczyn na tym świecie. Możesz być z wieloma dziewczynami, jeśli czujesz się zmęczony związkiem w którym jesteś oszukiwany to może warto znaleźć nowe znajomości? Przestrzegam tylko przed szybkimi kontaktami intymnymi z nowo poznanymi osobami. Łatwo w ten sposób:

 • zablokować sobie całkowicie drogę do powrotu do związku (a może po czasie dziewczyna z którą byłeś stwierdzi, że jednak chce być z Toba), być może niedoszło do zbliżenia między nią a jej amantem, być może dlatego bo zachowała reszty przyzwoitości… a może akuratnie wtedy kiedy była okazja miała okres?
 • zrobić krzywdę osobie z którą to zrobisz (będzie liczyła na coś więcej)
 • doprowadzić do narodzin dziecka, którego rodzice praktycznie się nie znają (problem moralny i finansowy – alimenty)
 • zepsuć sobie zdrowie zarażając się chorobami (nie tylko wenerycznymi) uprawiając seks z osoba, która uprawiała go (jeśli nie wierzysz że seks z osoba która miała wiele partnerów może do tego doprowadzić poczytaj co np. działo sie podczas wojen gdzie kobiety były gwałcone – po pewnym czasie bardzo duża ich ilość była zarażona), osoba która na pierwszym spotkaniu zgodzi się na seks z Toba najprawdopodobniej zgadza się na niego w przynajmniej 1/3 przypadków

Istnieje także niewielkie prawdopodobieństwo, że dziewczyna nie zdradza mimo że wykazuje wszystkie powyższe cechy. Wtedy może to wynikać:

 • ze znudzenia w związku – chce podkręcić atmosferę byś wreszcie się zmienił, „coś ze sobą zrobił”; chce stworzyć chwilową separację by potem do siebie wrócić i na nowo odczuć wzajemną miłość
 • dziewczyna ma poważne problemy psychiatryczne, zaburzenia świadomości – jeśli chcesz być dalej z taką osobą możesz kontynuować związek (a jeśli ją kochasz to nawet powinieneś), ale nie możesz jej traktować jak osoby zdrowej; najlepiej byłoby ją skonsultować z psychiatriom, który przepisałby jej właściwe leki (najlepiej szybko: dopóki leki mogą pomóc a nie jest wymagane leczenie w specjalistycznym szpitalu psychiatrycznym)
(2) Comments    Read More   

Comments

Aga on 7 sierpnia, 2012 at 08:48 #

Niekiedy chorobliwa zazdrość jednego z partnerów jest nie do zniesienia i drugi partner na złość udaje że zdradza – znam taki przypadek moja przyjaciółka i jej chłopak, nawet gdy przychodzi SMS ode mnie to on go musi przeczytać bo myśli że kochanek :/


GTE on 7 sierpnia, 2012 at 15:30 #

Baaaaardzo rzadko jest tak, żeby nic nie było na rzeczy jak chłopak jest zazdrosny. Dużo częściej nie jest zazdrosny, a i tak coś jest. Niestety takie są dziś dziewczyny… z jednym są… a z innym już ostro kręcą.


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


7 − = zero