Moja dziewczyna jest leniwa

• Siedzi w domu, ogląda TV, głupie programy i seriale. Obiad gotuje na kilka dni jakby była zapracowana. Wogule nie sprząta, nie myje okien.

Uważa że jest tylko po to by pachnieć i ładnie wyglądać...
  • Może potrzebujesz prawdziwej kury domowej a wybrałeś sobie misspolonie? Czy ona pracuje zawodowo?

Kobieta jest TEŻ po to by ładnie wyglądać :)
  • Niestety to częste wśród tych dzisiejszych kobiet... nie wiem co poradzić. Moja nie jest taka, na szczęście. Obiad zrobi, pracuje i jeszcze dużo rzeczy w domu.

• Moja dziewczyna jest taka leniwa, że muszę zamawiać usługi z firmy dywanszop.pl żeby mieć porządnie posprzątanie. Gdyby nie oni to już bym się kleił do wykładzin.
  • zmien laske :P
  • Hmm nie tylko Ty masz taki problem, tzn nie mam dziewczny ale jak tak patrze po znajomych to mamy obecnie plage lasek-nierobow. Sa takie ktore ani do pracy, ani do szkoly ale oczekiwania co do swojego faceta (albo wymarzonego faceta bo najczesciej takie sa same) maja przeogromne...

O facetach mowi sie lenie, pijacy, debile... na leniwe kobiety nikt nic nie powie. Smutne. Dziewczyny zmienmy to!
  • Robię hejt na takie laski, szkoda gadac! Zmien ja na lepszy model i to jak najszybciej. Bron Boze sie nie zeń bo zmarnujesz sobie życie!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!