Samochód dla studenta do 6000

• Musi byc koniecznie 4/5 drzwiowe, malo palic i nie psuc sie.
  • dopłacić jeszcze tysiąc lub dwa i będzie ładna Skoda Fabia
  • Chevrolet Matiz, następca Daewoo. W tej cenie będzie super stan. Fabia będzie kombinowana albo po firmie.
  • W tej cenie polecam Punto II + LPG.
  • Czytełem na stronie http://fiat-punto.motolog.pl/fiat-punto-ii/silniki/1-9-jtd/ że bardzo fajnym silnikiem w Punto jest 1.9 JTD co sądzisz o tym motorze?
  • silniki 1.9 JTD, czyli pierwsze common rail są ok, jednak zawsze w dieslu masz większą awaryjnosć niż w benzynie no i przebieg takiego punciaka to przynajmniej 250 000 km (nikt nie kupuje diesla by malo jezdzic)
  • W tej cenie to tylko i wyłącznie Fiat Seicento. Nie kupi dobrego Punto za mniej niż 8000 zł. Matiz, nie ważne czy Chevolert czy Daewoo zgnije mu szybko. Seicento za 6000 będzie "prawie nowe" czyli 8 lat a częsci są sporo tańsze niż do jakiegokolwiek innego Fiata. Nowy tłumik końcowy do seiczka to jest 85 zł. To w sam raz ceny części jak dla studenta.
  • michal22: BZDURA! Nie dawno uczestniczyłem w naprawie takiego seiczka, tzn musiałem kupić w intercarsie kilka części. Ceny części są tak wysokie jak w każdym innym normalnym samochodzie a trudno to samochodem nazwać skoro przy crashteście załamał się dach...
    Tłumik do Peuegota Partnera też kosztuje 85 zł a to znacznie większy samochód i bardzo funkcjonalny a z początku produkcji też kupisz go za 6000 zł :]
  • Niestety samochód za 6000 zł to wychodzi niewiele taniej niż taki za 16000 zł. Już to kiedyś liczyłem. Moi rodzice i dziadkowie też może by mi dali te 6000 zł ale rocznie w moim przypadku wydawałbym jakieś 4000 zł na paliwo i ubezpieczenie nie licząc napraw... a nie mam z czego pokryć tych 4000 zł rocznie.
  • Lepiej daj sobie spokój z autem za kilka tysięcy złotych. Dla większości ludzi mając takie auto nadal będziesz biedakiem a w najgorszym przypadku będzie cie ono kosztować więcej niż nóweczka z salonu za którą płacisz raty i masz spokój.
  • auto za 6 kółek to zwyczajnie obciach!

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!