Posted on 12-05-2012
Filed Under (Mężczyzna, Związki) by Ktoś

Niedaleko pada jabłko od jabłoni.

To nie tylko jakieś tam przysłowie. Wbrew pozorom wiele mówi o tym, jaki będzie Twój mąż.

Odpowiedź na to, czy obecny chłopak/narzeczony będzie w przyszłości dobrym mężem i ojcem znajduje się w jego domu.

Najlepszym sposobem aby to sprawdzić jest po prostu – poznać teścia i teściową. Niestety czasami jest to trudne, gdyż wiele osób mieszka z dala od rodziny, a tam wyjeżdżają jedynie na święta. Jeśli jest możliwość aby zjawić się tam razem, warto sporo uwagi poświęcić na baczną obserwację otoczenia.

Geny ponad wszystko

Wiele kobiet myśli, że skoro teściu jest pijakiem i bije żonę, to jego syn na pewno nie będzie. Oczywiście może być dobrze, ale geny niestety są z reguły silniejsze. Jest to skrajny przypadek, ale wiele zachowań (nie tylko tych dobrych) synowie dziedziczą po ich ojcach. Najczęściej są to nałogi. Czasami warto porozmawiać z teściem, aby dowiedzieć się jakie ma poglądy na różne sprawy, które w przyszłości mogą okazać się istotne.

Często faceci kamuflują się ze swoimi przywarami i nałogami, udając przed kobietą – ideała. Jest to najgorsze co może być, gdyż przez to, cały prawdziwy obraz się zaciera i kiedy prawda wyjdzie na jaw (często po ślubie dopiero), kobiety są rozczarowane i zszokowane. Dlatego, jeśli Twój facet jest podejrzanie idealny – sprawdź co w jego domu piszczy…

A co z mamusią?

Z pewnością żadna kobieta nie chce maminsynka, ale bardziej nie chce faceta – bałaganiarza. Dlatego rada jest następująca: przyjrzyj się jak wygląda u niego w domu – czy jest czysto, posprzątane, kto zmywa naczynia, jaki stosunek do porządku ma mamusia i jak odnosi się do tego tatuś.

…jak się wyćwiczy

Równie ważna jest obserwacja zachowania faceta. Jeśli sam z siebie nie posprząta, nie pozmywa za sobą, nie prasuje ubrań, nie potrafi wyprać sobie ciuchów – oj będzie niełatwo. Na pocieszenie dodam – z facetem to tak jak ze zwierzątkiem trochę, jak się wytresuje to można wyćwiczyć prawidłowe odruchy.

Trzeba pamiętać, że kandydat na męża to nie kochanek do łóżka. W zależności czego oczekujemy od partnera – możemy sobie zaaplikować kochanka, którego dopiero będzie trzeba wyćwiczyć, albo domowego baranka.

 

(2) Comments    Read More   

Comments

Madzia on 12 maja, 2012 at 21:09 #

a ja uważam że jednak powinien być dobry w łóżku. Przykład mojego partnera… wszystko sprząta i gotuje ale gdy jest wieczór nie myśli o tym o czym powinien myśleć tylko pyta mnie „co jutro chcesz na obiad”? Gdy odpowiadam mu że Twoją parówkę to on mówi „odpowiadaj poważnie”


Robert on 15 maja, 2012 at 21:16 #

bo pewnie ubierasz się jak kura domowa :) Ubierz się seksi to będzie inaczej, noś obcisłe, czerwone ciuszki, gol okolice bikini to zobaczysz…


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


osiem − 3 =