Posted on 23-02-2013
Filed Under (Kobieta) by Ktoś

Znaleźć dziś dobrego męża to nie lada problem. Wiedzą to wszystkie dziewczyny, które próbowały znaleźć partnera do czegoś więcej niż randki, regularnego spotykania się czy kolegi do chodzenia na piwo. Niestety, dziewczyny, dobrego męża jest nawet trudniej znaleźć niż porządnego chłopaka.

Porządny mąż to partner, który okazuje Ci czułość, daje poczucie bezpieczeństwa, jest Ci wierny i… przekaże Twoim dzieciom dobre geny. Ale gdzie takiego znaleźć? Trudno znaleźć takiego mężczyznę w internecie, na dyskotece czy w towarzystwie. Jeśli mamy tzw. „kontakt z ludźmi” najlepiej szukajmy tam, między znajomymi. Niestety ilość znajomych, których możemy poznać jest ograniczona.

Idealny mężczyzna = dobry mąż?

Często dziewczyny poznają mężczyzn, którzy są atrakcyjni… jednak równie często Ci atrakcyjni, przystojni i zaradni życiowo mężczyźni. Czy znalezienie idealnego męża nie graniczy więc z cudem? Niestety… graniczy. Stąd liczne pomysły na zwrócenie się w tej sprawie do… samego Boga. W internecie możemy znaleźć pełno modlitw o męża. Czy modlitwy takie są skuteczne? Zapewne wielu pomogły. Tak więc, drogie Panie, jeśli chcecie mieć wymarzonego męża i dobrze wyjść za mąż – módlcie się gorliwie!

(0) Comments    Read More   
Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


+ siedem = 11