Posted on 17-09-2013
Filed Under (Mężczyzna) by Ktoś

Cały dzień narzeka, że boli ją brzuch, głowa czy nawet nogi. Chciałbym się z nią poprzytulać, pomiziać i coś jeszcze ale mówi, że każdy dotyk ją boli? Jak rozwiązać taki problem?

Pół biedy, jeśli nie mieszkacie razem. Wtedy najlepiej nie pokazuj się jej na oczy i dzwoń jak najrzadziej. Wybierz się z kolegami w góry, na rower czy do aquaparku i zapomnij o niej na kilka dni. To najlepsze rozwiązanie. Nie próbuj z nią dyskutować na żaden temat.

Wspólne mieszkanie? Trudna sytuacja

Jeśli jednak mieszkacie razem sytuacja jest bardzo skomplikowana. Możesz spróbować wyjechać gdzieś na kilka dni, co jednak gdy nie ma pretekstu na odseparowanie się od niej?

Siedzieć cicho? Najlepsze rozwiązanie!

Najlepiej usuń się jej z drogi i nie odpowiadaj na jej zaczepki. Nie próbuj prowadzić logicznych dyskusji gdyż mogą się one skończyć nawet rozpadem związku. Najlepiej jednak możliwie najbardziej zniknąć jej z oczu. Pozwolić jej wcześnie chodzić spać i możliwie późno wstawać a na obiad lepiej zabrać do restauracji niż pozwolić jej gotować w domu: coś jej nie wyjdzie znowu będzie narzekać…

Nie panikuj… za kilka dni będzie lepiej.

Gdybyś jednak chciał zostać typem samotnika mając za sobą ciężki dzień z dziewczyną, która ma okres nie panikuj. Kilka dni po okresie są dni płodne a to szczególny czas w którym kobiety mają największą ochotę na to… za co tak bardzo lubimy z nimi mieszkać i przebywać :)

(0) Comments    Read More   
Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


3 + = pięć