Posted on 24-04-2012
Filed Under (Kobieta, Związki) by Ktoś

Prawie każdy facet idąc na spotkanie z wymarzoną kobietą (na początku mu się może tak wydawać) zastanawia się co jej powie, jak się powinien przy niej zachowywać itd. Oczywiście nie każdy, bo to zależy od osobowości.

Istnieje grupa mężczyzn, który są otwarci i zawsze mają coś do powiedzenia. Takim tematów do rozmów nie braknie, chociaż istnieje ryzyko, że powiedzą coś za dużo. Czasami nawet dziewczę może się czuć przytłoczone natłokiem słów wypowiadanych przez faceta.

O czym warto rozmawiać?

Na pierwszym miejscu są oczywiście wspólne zainteresowania, hobby itp. Jest fajnie do momentu, kiedy już wszystko wiemy o sobie w tej kwestii. Panuje opinia, że im więcej wspólnych spraw oraz podobnych poglądów na świat mamy ze sobą tym lepszy będzie związek, a przecież to przeciwieństwa się przyciągają. W związku gdzie opinia lub czyny partnera są przewidywalne robi się nudno. Wniosek: nie warto przytakiwać, warto mieć czasami przeciwne lub lekko inne zdanie.

Jeśli facet idzie na pierwszą randkę powinien być bardziej powściągliwy w swoich opowieściach. Na pewno nie warto opowiadać o swoich byłych dziewczynach oraz chwalić się orszakiem koleżanek. Również opowieści typu „ale się nawaliłem jak…” skutecznie odrażają dziewczynę. Lepiej takie informacje zachować sobie dla siebie. Dziewczyna słysząc na samym początku, ile to miałeś dziewczyn i masz koleżanek poczuje się zagrożona i będzie węszyć podstęp.

Co lubisz robić?

Naprawdę głupie pytanie. Wiadomo, że każdy człowiek lubi odpoczywać/spać lub inną czynność podobną. Aby dowiedzieć się co lubi dziewczyna, trzeba rozpocząć jakiś temat i zobaczyć co będzie mówiła. Jak nic to znaczy, że trzeba zmienić temat, a jeśli się nakręci w rozmowie – to już wiadomo. Rzadko trafia się za pierwszym razem. No ale na pierwszej randce się nie kończy. Jeśli spacerujecie po mieście warto zwrócić uwagę na to, na co spogląda nasza partnerka. Jeśli zatrzyma się przy księgarni, żeby sprawdzić co aktualnie proponują, to też jest to jakaś wskazówka.

Są również tematy uniwersalne.

Zawsze można poopowiadać coś o szkole, filmach, muzyce, ale i o jedzeniu. Jedzenie wbrew pozorom jest ważnym tematem, gdyż może to rzutować bardzo mocno na przyszły związek (jeśli nam się uda). Warto wiedzieć o preferencjach żywieniowych, aby potem nie zaprosić dziewczyny do smażalni ryb, kiedy ona ryb nie lubi.

Najlepiej nie wdawać się w dyskusje o wierze, polityce, kościele, ojcu Rydzyku, Tusku czy Kaczyńskim.

Lepiej nie kłamać. Bajerowanie dziewczyny i wciskanie jej rzeczy, które nie istnieją mogą nas potem pogrążyć, pomijając że to jest dziecinne.

Ważne, by nie rozmawiać o problemach (szczególnie na pierwszej randce). Problemy to nie jest dobry temat do rozmowy. Nie powinno się skarżyć na wszystko i wszystkich wokół: rodziców, szkołę, pogodę, rządzących itd. Dziewczyna wtedy pomyśli, że facet jest mięczakiem.

Milczenie jest złotem…

ale zależy kiedy. Na pewno nie wtedy, kiedy zabieramy dziewczynę na randkę. Zresztą nawet podczas seksu się nie milczy…

(6) Comments    Read More   

Comments

Wiktor on 25 kwietnia, 2012 at 19:48 #

Z laską się nie rozmawia, tylko robi. Pogadać to się z kumplami może, ale laski to z reguły takie słodkie idiotki, które tylko dziubkiem trajkocą jak jaskółki na wiosnę.


adrian r. on 25 kwietnia, 2012 at 19:52 #

@Wiktor Racja. Prawdziwy facet rozmawia o sporcie, samochodach i pieniądzach. Dla kobiet te tematy są jak Mount Everest – nie do osiągnięcia.


Asia on 25 kwietnia, 2012 at 19:56 #

Skończyłam ekonomię na uniwersytecie ekonomicznym i z tego co zauważyłam, to faceci kompletnie nie orientują się w temacie. 100 zł by na 100 euro wymienili o o systemach ekonomicznych to już w ogóle zero wiedzy. Same prawicowe oszołomy! Żadnej rozsądnej analizy, żadnej wiedzy o rynkach zagranicznych. Zawsze jak sama zacznę coś opowiadać to patrzą na mnie z podziwem, więc moi drodzy przedmówcy, ale mocno przesadziliście :/


introligator on 25 kwietnia, 2012 at 20:00 #

@Asia Kobieto ty chyba z kosmosu spadłaś, a uczelnie to skończyłaś, ale u dziekana pod stołem. Po pierwsze nie obrażaj prawicowców. Po drugie nie znam ŻADNEJ kobiety, która umiałaby uargumentować COKOLWIEK z punktu widzenia ekonomii. To że ktoś skończył studia ekonomiczne, wcale nie znaczy, że jest znawcą. Z tego co wiem, to tam robią taką wodę z mózgu, że nawet nie można samemu zrozumieć jakiej się jest opcji politycznej. Co do bab – najlepiej jak im mąż daje odliczone na zakupy spożywce. Inaczej się nie doj****. pozdr


Maciek on 25 kwietnia, 2012 at 20:19 #

a moim zdaniem najlepiej zagadać o różnych wypadkach z dzieciństwa, powiedzieć że ma się fajna bliznę np. na brzuchu… ale tam niżej. Dziewczyna będzie nalegać żeby pokazać… a wtedy robi się romantycznie i mamy już tzw. piłkę wycelowaną do bramki.


Olinka on 26 kwietnia, 2012 at 17:01 #

Faceci z reguły podczas rozmowy bardzo się rozpraszają, albo udają że są zainteresowani tym co mówi dziewczyna, dlatego z facetem raczej nie pogadasz (ale po co są przyjaciółki). Pamiętam moją pierwszą randkę z pewnym chłopakiem (jeszcze w gimnazjum), który przez całe spotkanie (byliśmy na lodach i spacerze) pytał się mnie: czy mi nie jest za zimno, czy mnie nie bolą przypadkiem stopy, czy nie jestem juz zmęczona, o której powinnam być w domu itp. Totalna masakra :D


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


× dziewięć = 72