Posted on 02-05-2013
Filed Under (Randki) by Ktoś

Samochód bywa ważnym elementem biorącym udział w podrywaniu dziewczyny… czy nawet chłopaka. W tym odcinku zajmijmy się pierwszą częścią, czyli jak poderwać samochodem dziewczynę? Na początku zastanówmy się jakim samochodem możemy poderwać dziewczynę?

Świat samochodów jest bardzo obszerny, możemy wybrać w każdej grupie cenowej wiele różnych samochodów. W jakie samochody możemy celować by poderwanie dziewczyny się nam udało?

Samochód luksusowy

Luksusowe auto czyli Audi A6, A8, BMW serii 5 bądź 7 czy Mercedes klasy E lub S sprawi na dziewczynie duże wrażenie. Pamiętajmy jednak, że jeśli nie mamy wiele gotówki starczy nam co najwyżej na bardzo stare auto tych renomowanych marek a ma to pewne minusy. Nie każda dziewczyna lub skansen a po drugie takie auto jest zazwyczaj stosunkowo tanie, za to koszty jego utrzymania są wysokie. Ma to pewne minusy, gdyż mimo że na samochód będziesz wydawał pół pensji by utrzymać go w dobrym stanie, dziewczyna odbierze że jeździsz samochodem za 5 – 10 tysięcy złotych… Stąd propozycja mniej typowych a atrakcyjnych cenowo samochodów np. Volvo. Np model S80, który możemy kupić bardzo okazyjnie będzie wyglądał ładnie, świeżo, sprawiał wrażenie auta stosunkowo nowego a kosztował niewiele pieniędzy. Podobnym samochodem może być Lancia Thesis czy Alfa Romeo 166. Dobrą alternatywą może okazać się również Peugeot 607.

Samochód klasy średniej

Skoro koszty utrzymania auta klasy wyższej są wysokie możemy pomyśleć o samochodzie klasy średniej. Nieźle prezentujące się Renault Lagunę III bądź Peugeot 407 można kupić za przyzwoite pieniądze. W tej cenie kupimy także bardzo przyzwoicie wyglądające lecz lekko opatrzone BMW E46 czy Audi A4 B5/B6.

Silnik nie ma znaczenia

W samochodach tj. Audi, BMW, Mercedes bardzo często dużo trzeba dopłacić za silnik… nie wierzmy, że zrobimy na dziewczynie większe wrażenie mając pod maską 3.0 zamiast 1.6. Dla 99,99% dziewczyn nie ma to kompletnie żadnego znaczenia. Dużo większe ma czystość samochodu w środku i na zewnątrz.

Kombi? Może ją odstraszyć!

Wiele młodych dziewczyn boi się macierzyństwa gdyż nie są pewne czy chcą zakończyć już swoją młodość, dlatego jeśli masz kombi i dziewczyna spyta dlaczego je kupiłeś nie mów, że chcesz mieć dzieci do max roku na pierwszej randce – to może wiele dziewczyn odstraszyć, wyczuj najpierw sytuację.

Auto sportowe / kabriolet

Małe auto sportowe jest idealne na randki w letnie ciepłe niedziele. Może być to również kabriolet. Najtańsze sensownie wyglądające modele to Honda CR-X del Sol (nadwozie typu targa podobne do kabrioletu) a z praktycznych nadwoziem coupe Peugeot  406 Coupe, Ford Cougar czy Hyundai Coupe. Na taki samochód nie poderwiesz jednak dziewczyny, która twardo stoi na ziemi i chce do roku czasu mieć dzieci i oszczędzać pieniądze na ich wykształcenie…

Samochód nowy / obecnie produkowany

Dla dziewczyny, która liczy na chłopaka, który ma dużo pieniędzy i umie je zaoszczędzić najlepiej się zaprezentować w samochodzie nowym lub jeszcze produkowanym. Takim który sprawi wrażenie na niej takie, że „potrzebny mi był nowy samochód więc poszedłem do salonu”. Chodzi o to, żebyś prezentował przed nią, że mogłeś mieć wiele lepsze auto ale używane lecz kupiłeś takie gdyż nie widzisz potrzeby lepszego… Nowe auto jest symbolem pieniędzy i bogactwa, możesz też na niego wydać bardzo dużo pieniędzy gdyż na pewno się szybko nie zepsuje. Warunkiem jednak jest dość intensywne szukanie wybranki, póki samochód jest nowy i posiadaj jeszcze wysoką wartość, najlepiej w chwili jeszcze gdy ten model nie jest sprowadzany masowo z zachodu…

Oczywiście wszystkie prośby możesz traktować lekko poważnie, lekko z przymrożeniem oka. Pamiętaj jednak by to nie samochód był w centrum zainteresowań podczas waszych randek lecz Ona. Jeśli Ona zacznie o nim mówić, odpowiedz, ale zmieniaj temat kulturalnie. Jeśli Twoje sportowe auto zrobiło na niej wrażenie… nie mów jej od razu, że sprowadziłeś go 2 miesiące temu z Niemiec a kolega blacharz wspawał Ci ćwiartkę z innego egzemplarza gdyż był powypadkowy, albo to przerobiony anglik.

(3) Comments    Read More   

Comments

Fikus on 2 maja, 2013 at 16:48 #

Niunie patrzą na grubość portfela. Samochód można zawsze zmienić (jak sie właśnie ma kasę) i to na taki który ONA wybierze.


Kotio on 2 maja, 2013 at 17:43 #

Ale niunia musi jakoś ocenić grubość portfela. Samochód to wyznacznik tej grubości.


Geheim on 3 maja, 2013 at 09:48 #

Moim zdaniem BMW serii 3. 10 lat temu wystarczało E36 i panny ustawiały się sznurem, za Audi 80 nigdy tak nie stały… 5-3 lata temu E46 było w modzie. Teraz trzeba mieć E90. Nie ważne czy diesel czy benzyne czy kombi czy sedan, panny sznurem jak kiedyś z mundurem…
Dziś masz E90 możesz dziewczynie „naobiecywać” i jest Twoja taka prawda.
Działa na wszystkie laski poniżej 25 lat.


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


9 + = szesnaście