Posted on 18-04-2012
Filed Under (Mężczyzna, Porady) by Ktoś

Mówienie że jest za krótki, wyśmiewanie, kawały, operacje powiększania penisa… czy to wszystko ma sens? Jaka jest przeciętna długość penisa i kiedy można powiedzieć że penis jest naprawdę krótki?Przeciętny penis europejczyka ma długość w zwodzie około 15 cm.

Zdaniem wielu krótki penis ma mniej niż 10 cm. Taki penis wystarczy jednak do współżycia z partnerką i wcale nie musi dawać jej mniej doznań niż długi.

Długi penis ma około 20 cm. Zbyt długi penis również nie jest dobry gdyż przy włożeniu do końca może spowodować podrażnienie macicy. Podrażnienie macicy sprawi kobiecie ból i nawet najdłuższy penis będzie musiał zakończyć stosunek… przez co stanie się najkrótszy :)

(10) Comments    Read More   

Comments

Miron on 26 kwietnia, 2012 at 16:21 #

a jak zmierzyć długość krzywego penisa? Mierzyć po wewnętrznej czy zewnętrznej? Czy spróbować go wyprostować (bardzo boli)…


Aga on 26 kwietnia, 2012 at 16:30 #

Miron: nie martw się bananki i tak są najlepsze :D :D

P.S. ile masz cm? :P


Miron on 26 kwietnia, 2012 at 16:36 #

około 20 cm, zależy jak mierzyć :P


Aga on 26 kwietnia, 2012 at 16:39 #

Miron: 20 cm… mniam mniam :) )))))


Marta on 26 kwietnia, 2012 at 16:46 #

powiem tak: pracowałam na praktykach na komisji wojskowej :) tak, tak… kilka lat tamu jak był pobór. Byłam przy lekarzu który spuszcza spodnie… fajne były reakcje chłopaków jak zdejmowali spodnie przy dziewczynie. Lekarz który kazał opuszczać zorientował się o co chodzi i trzymał chłopaków z opuszczonymi spodniami przez 2-3 minuty… powiem tak: na początku były „tycitycie” a potem gdy patrzyłam na nie przez minutę to prawie każdy rósł :D Ale większość miała na oko 10 cm jak porządnie stanął, może dlatego że to były młode chłopaki?

Nie wiem skąd biorą się penisy 20 cm, ale wiem że gdybym spotkała mężczyznę który takiego ma to na pierwszej randce ma go w buzi :)


Olinka on 26 kwietnia, 2012 at 16:51 #

Ja zauważyłam, że chłopacy którzy noszą szerokie gacie mają z reguły małe bananki, a szerokie spodnie mają być podpuchą na lasek, żeby myślały i wyobrażały sobie, czego facet tam nie ma. Jednak mężczyźni, którzy mają nieco większe ogórki nie zwracają uwagi na spodnie jakie zakładają. Z tego powodu często nawet w jeansach widać odciśnięte warzywko, co jest moim zdaniem lekką przesadą. Tacy powinni jednak patrzeć w co sie ubierają :D


Ivona on 26 kwietnia, 2012 at 18:30 #

dziewczyny skoro już tak bezpośrednio to NIENAWIDZE penisów powyżej 14 cm (dokładnie tyle miał mój pierwszy), następny miał dłuższego i miałam odruch wymiotny przy głębokim gardełku… dlatego obecny Kacperek ma tylko 12 cm i krzywdy swojej niuni nie zrobi, za to ninia go nie wypuści jak jej dobrze minetki nie zrobi :P

Także uważać na długich!!!!!


Renatka on 26 kwietnia, 2012 at 18:48 #

Aga: ale z Ciebie małpa skoro lubisz banany :) A tak serio to ja nigdy do buzi żadnemu nie brałam, ale mam za to… wibrator w kształcie penisa i… czasami biorę go do buzi :) Ale penisa nigdy!!! Brzydzę się!!


Renia on 7 maja, 2012 at 22:11 #

moja koleżanka została wczoraj zgwałcona brutalnie przez chłopaka. Pozwoliła mu wkładać do buzi a on wkładał do gardła, przytrzymał ją i skończył… da się to gdzieś zgłosić?


Iso on 15 maja, 2012 at 21:20 #

ile długości powinien mieć penis 16 latka. Czy 14 cm w zwodzie jest ok? Czy on jeszcze urośnie?


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


cztery + 5 =