Posted on 07-08-2012
Filed Under (Intymność, Kobieta) by Ktoś

Suchość w tym miejscu uniemożliwia odbycie udanego stosunku. Suchość często wynika ze źle przeprowadzonej gry wstępnej, jeśli jednak partner dobrze przeprowadza grę wstępną a Twoja pochwa nadal jest w środku sucha to jest to problem.

Jeśli partnerka ma sucho w żadnym przypadku nie należy rozpoczynać stosunku. Stosunek odbyty w ten sposób będzie bolał dziewczynę, może uszkodzić ścianki pochwy a nawet doprowadzić do choroby. Najszybszym środkiem, który pomoże bezboleśnie i przyjemnie odbyć stosunek jest żel nawilżający.

Często suchość pochwy wynika ze stosowania tabletek antykoncepcyjnych – należy się w takim przypadku zastanowić nad odstawieniem tabletek lub wymianie ich na inne.

(1) Comment    Read More   

Comments

Radek on 7 sierpnia, 2012 at 08:46 #

Takie problemy „z włożeniem” często są związane z tym że dziś seks lub masturbacja jest u mężczyzn stanowczo zbyt często! Normalny członek, czyli taki który raz za czas wykonuje swoje obowiązki prokreacyjne (nie ulegając tym samym nigdy złowieszczej masturbacji!) zawiera pod napletkiem płyn ejakulacyjny , który pozwala się bez problemu wsunąć członkowi do pochwy bez użycia żadnych lubrykantów (wszak naturalny lubrykant czyli ww płyn rozwiązuje ten problem)!


Post a Comment
Name:
Email:
Website:
Comments:


6 − jeden =